Priemyselná výroba
Jozef Gábor
Výroba zámkov a pántov
- Obec
- Hačava
- Od roku
- 1996
- IČO
- 32 707 517
Jozef Gábor
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 044 02 Hačava
- Na trhu od
- 9. októbra 1996
- IČO
- 32 707 517
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Podnikanie v číslach
- 30
- rokov na trhu
- 1996
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Jozef Gábor
Jozef Gábor – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hačava. Podniká od 9. októbra 1996.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad zámočníctvo.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Jozef Gábor
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 32 707 517
- Dátum vzniku
- 9. októbra 1996
- Miesto podnikania
- 044 02 Hačava
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 806-6299
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 25.62)
- Výroba zámkov a pántov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Jozef Gábor zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Zámočníctvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Jozef Gábor?
Miesto podnikania je v obci 044 02 Hačava.
Čím sa Jozef Gábor zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba zámkov a pántov“ (25.62). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo.
Aké je IČO – Jozef Gábor?
IČO je 32 707 517.
Odkedy podniká Jozef Gábor?
Podnikanie začalo 9. októbra 1996. Na trhu pôsobí 30 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.